Franchise

Franchise Başvuru

Türkiye’nin en prestijli noktalarında birçok mağazasıyla faaliyet gösteren TMR Eğlence  “Hepimiz Eğlenmeyi Hak Ediyoruz” anlayışını, modern tasarım ve hizmet anlayışla birleştirerek farklılık yaratmaya devam ediyor. Şimdi de “Birlikte Kazan” stratejisiyle SmartPlay ve FunnyDay markalarımız için bayilikler verecektir.

Çocukların güvenli ve sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri alanları, kalabalık lokasyonlara taşıyan işletmelerimiz renkli zaman dilimleri geçirmek isteyen her yaştan çocukların kalbini fethediyor.

Konseptlerin çeşitliliği ve teknolojiyle iç içe olan oyunlarımızla yatırımcılarımızın hedef kitlesini oldukça genişletiyoruz.

SOFT KONSEPT

Sadece softplay alanından oluşan 3-14 yaş arası oyun parkurunu kapsayan

Minimum 200m2

MEDIUM KONSEPT

Softplay alanları ve makineli alandan oluşur.4/14 yaş arası

Minimum 400m2

MEGA KONSEPT

Ailece eğlence anlayışini kapsayan Her yaşta çocuklar ve çocuk kalanlar için tasarlanmış

Minimum 700m2

AVM LERDE VE CADDELERDE BU KRİTERLERE UYGUN ÖNERCEĞİNİZ LOKASYONLAR YATIRIM MALİYETİ VE KARLILIK KRİTERLERİ HASSASİYETLE PLANLANIP DEĞERLENDİRMEYE ALINIR.

Franchise Sürecleri

Bayi adayımızla başlayacağımız; uzun soluklu yenilikçi ve herşeyden önemlisi birlikte kazanacağımız ortaklık sürecimizde ki adımlarımız aşağıda yer almakta.

STRATEJİK BAKIŞ AÇISI

Köklü  deneyimlerimiz ışığında tüm Türkiye genelinde yapılan saha çalışmaları bize en doğru yerde en doğru konseptlerimizle en doğru yatırım yapacağımız lokasyonları işaret eder.

FİZİBİLİTE

Bütce planlama ekibimiz mimari etud sonrası tüm fiziki koşulları oluşturan maliyet analizleri  ,işletim sistemi kurgusunun maliyet analızleri ve  sonunda öngörülü gelir analizlerinden oluşan fizibilitesini yatırımcıyla paylaşır.

MİMARİ ETÜD

Bu lokasyonlarda ki teknik analizleri yapan mimari ekibimiz en doğru konsepti en doğru ticari alanı oluşturmak için çalışır.

MİMARİ PROJE ve UYGULAMA

Mimari ekibimizce oluşturulan proje içeriğindeki mekanik,dekorasyon ve ekipman tedariği bütünü  ile beraber uygulamayı gerçekleştirir. Yada oluşturduğu proje kapsamında ve franchise adayınca yapılan uygulamanın  denetçisi olur.

İşletim Sistemi Kurulumu ve Personel

Bilgi işlem Ekibimiz  Franchisemizin  Tüm Network’ün içinde  yer  almasını sağlayan sistemin kurulumunu ve işletimini sağlar.

İnsan Kaynakları Ekibimiz personel alımını ve vizyonumuz gereği müşteri mutluluğunu en ön planda tutacak personel eğitimini sağlar.

Teknik Destek

Profesyonel servis altyapımız ve yaygın servis ağımızla  sizi asla yalnız bırakmayız…

Başvuru Formu

Birlikte kazanmayı hedefliyorsanız lütfen aşıdaki formu doldurun.