Hizmet Anlayışımız

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Eğlencede farklılık yaratan, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerini, gençlerin ise stresten uzaklaşmalarını sağlar. Farklı heyecanlar yaşatarak sosyalleşmeye katkıda bulunur. Hayal dünyası insanların hayata olan bakış açılarına ve karakterlerine olumlu olarak katkı sağlar. Hayal gücü güçlü olan çocuklar, hayata daha yaratıcı ve farklı gözle bakmaya başlarlar ve ileride kariyerlerinde de fark yaratırlar. Çocukların hayatlarında farklılık yaratmak isteyen ebeveynler de gözleri arkada kalmadan çocuklarını bize emanet ederler. Enerjilerini doğru yönde kullanan çocuklar, hem güzel vakit geçirirler hem de zekalarını ve hayal güçlerini geliştirirler.

Ailenin çocukların hayatında büyük bir öneme sahip olduğunun farkında olan FUNNYDAY ziyaretçilerine aile ortamı yaratmak isteyen bir kuruluştur. 7/24 izleyen kameralar, sevgi ve ilgiyle ilgilenen oyun ablaları ile çocukların kendilerini yalnız hissetmemelerini amaçlar. Bu amaçla Çocuk Gelişimi alanında uzman kişilerden oluşmuş zengin bir kadro, çocukların sosyal ve zihinsel olarak gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlarlar. Çocuklara ve gençlere; genç, uzman ve deneyimli bir kadro ile kaliteli eğlenceyi yaşatır.

Temizlikten de ödün vermeyen, aynı zamanda güvenebileceğiniz bir eğlence ortamı yaratır. Gelişen teknolojiyi de uygulayarak sizleri (çocukları gençleri ve büyükleri) daha keyifli ve kaliteli eğlendirir. Uzman eğitimli ve genç kadromuzla, başta çocuklarımıza kaliteli servis vermeyi hedeflemekteyiz. Çocuk gelişim dalında eğitim almış ve yetişmiş iş arkadaşlarımız; kaliteli eğlenceye katkıda bulunmaktadır.

ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE EĞLENMEK

Kaliteli eğlence FUNNYDAY’in temel anlayışıdır. Çocukların eğlenceli zamanları yaşaması ve bu anları aile olarak paylaşmak, özellikle çocuklarda sağlıklı gelişimde çok önemlidir. Markamız anne babaların çocukları ile hep birlikte eğlenceli, kaliteli ve de güvenli zaman geçirmelerini temel ilke olarak benimsemiştir.

SON
TEKONOLOJİ

Eğlence dünyasına renkli bir boyut katmayı amaçlayan FUNNYDAY, oyun ve eğlence adına son teknoloji ürünlerle farklı konseptleri tek mağazada karşınıza çıkarmayı hedeflemektedir.

GÜVENLİ
EĞLENCE

Eğlenceli kaliteli vakit adına her şey düşünülürken, güvenlik adına hiç birşey ihmal edilmemiştir. Eğlenceli mekanlar yaratılırken; temizlik-hijyen; fiziksel aktivasyonlardaki güvenlik; Teknik olarak çocuğu etkileyebilecek her konu titizlikle ele alınmıştır.

%100

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen SMART PLAY ve FUNNYDAY, Türkiye’nin güçlü ve saygın markaları arasındaki yerini almıştır.