Hakkımızda

TMR Eğlence Merkezleri

Smart Play ve Funnyday ; Çocuk teslim alma ve anne baba alışverişteyken çocukları hem eğlendirme, hem eğitme konseptini Türkiye’ye ilk getiren firmadır. Aynı zamanda çocuk gelişim uzmanı personeli, ilk oyun treni, ilk kapalı alanda elektrikli go-kart gibi birçok öncülüğe imza atmıştır. 1997 yılında kurulan Smart Play 20 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir. Funnyday ise 2009 Yılından itibaren sektörde yerini müşteri memnuniyeti odaklı olarak almıştır. Markalarımız yıllar içinde; Bowlingli eğlence merkezleri; Her türlü simülatörler; VR Makineleri vb.son teknoloji makineleri ile de hizmet vermektedir. Ankamall Avm, Migros Beylikdüzü, Korupark Avm, Olivium Avm, Park Bornova Avm deneyimlerinden sadece birkaçıdır. Alışveriş merkezlerinde her yaşa hitap eden deneyimli markamız 2017 yılında yeni yatırımcılar ile güçlenerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

“Hepimiz eğlenmeyi hakediyoruz” anlayışından hareketle; her yaşa uygun eğlenceyi en iyi, en güvenilir konseptlerle ve en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmaktır.

Vizyonumuz

Kuruluşundan itibaren yerel pazarda büyüklükte 5 yıl içinde ilk beşe; 10 içinde ise ilkler arasına girmek ve de sürdürülebilir organizasyon yapısına ulaşmaktır.

Smart Play ve Funnyday

TMR eğlence hizmetleri çatısı altında Smart Play ve Funnyday markaları tüm şubelerimizde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Markalarımız “Siz alışverişinize bakın, biz çocuğunuza bakarız” sloganıyla yola çıkarak  İstanbul, Ankara, Diyarbakır, Bursa, İzmir, ve Ordu illerinde faaliyet göstermektedir. Smart Play ailesi olarak akıllı oyun konsepti ile çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlamak amacıyla çocuğunuza çeşitli oyun aktiviteleriyle hoşça vakit geçirtirken, hem öğrenmesini hem de sosyalleşmesini amaçlıyoruz. Funnyday ve Smart Play Eğlence Merkezleri Türkiye genelinde  yılda yaklaşık 900.000 aileye hizmet vermektedir. Bu amaçla  deneyimli ve konusunda uzman ekibimizle çocuklarınızı eğlendirmeyi amaçlayarak güvenli ve temiz koşullarda, çocuklara çevreye ve birbirine saygıyı öğreten güler yüzlü çalışanlarımızla hizmet etmeye devam ediyoruz.

Fotoğraf Galerisi
IMG_2089.jpg
konseptimiz-1.jpg
IMG_2012.jpg
IMG_6193.jpg
KONSEPTİMİZ

SOFTPLAY OYUN GRUPLARI

GENÇ VE EBEVEYNLER İÇİN OYUN VE EĞLENCE MAKİNELERİ

4-12 YAŞ İÇİN OYUN VE EĞLENCE MAKİNELERİ

BOWLİNG

Bunların içinde elektronik simülatörler, elektronik oyun eğlence makineleri, alt yaş gruplarına yönelik eğitici oyun makineleri, çocuk eğlence makineleri, ayrıca çocukların fiziki gelişimlerine yardımcı olan, içlerinde çok çeşitli aktiviteler barındıran softplay oyun alanlarımızla hizmet veriyoruz.

Şehirleşmeyle birlikte semtlerde hızla daralan çocuk oyun alanları, sosyalleşme ihtiyacını karşılayacak şekilde aktivite içeren konseptleri öne çıkarmıştır. Bunun örnekleri AVM’lerde yaygınlaşmaya başlamıştır. Biz de bu konsepti 20 yıldır uyguluyoruz. Çocukların enerjilerini atması için fiziksel aktivitelere ihtiyaç duyması softplay oyun alanlarına olan ihtiyacı da arttırmaktadır. Daha genç olanlar ise elektronik eğlence araçlarını tercih etmektedir. Bu konuda teknolojik inovasyonla, yeni oyun makineleriyle gelişimi sürdüreceğiz.

BULUNDUĞUMUZ AVM’LER