Konseptimiz

Konseptimiz, üç ana grupta şekillenmektedir

Softplay Oyun Grupları
4-12 Yaş Oyun ve Eğlence Makineleri
Genç – Ebeveyn Oyun ve Eğlence Makineleri

Bunların içinde eletronik simülatörler, elektronik oyun eğlence makineleri, alt yaş gruplarına yönelik eğitici oyun makineleri, çocuk eğlence makineleri, ayrıca çocukların fiziki gelişimlerine yardımcı olan, içlerinde çok çeşitli aktiviteler barındıran softplay oyun alanlarımızla hizmet veriyoruz.

Şehirleşmeyle birlikte semtlerde hızla daralan çocuk oyun alanları, sosyalleşme ihtiyacını karşılayacak şekilde aktivite içeren konseptleri öne çıkardı. Örnekleri AVM’lerde yaygınlaşmaya başladı. Bizde bu konsepti 2 yıldır uyguluyoruz. Çocukların enerjilerini atması için fiziksel aktivitelere ihtiyaç duyması softplay oyun alanlarına olan ihtiyacı da artırıyor. Daha genç olanlar ise elektronik eğlence alanlarını tercih ediyor. Bu konuda teknoloji inovasyon ile ilerlemeye devam edecektir.

Ayrıca Türkiye’nin seçkin eğitim kurumlası da çocuklar eğlenerek vakit geçirebilsinler, aynı zamanda hayatlarında fark yaratabilsinler diye günlük geziler yapmaktadır. Öğrenciler hijyenik ve güvenli bir ortamda aktivitelerini burada düzenlemektedir. Çeşitli eğitim kurumları tarafından da tercih edilen FUNNYDAY doğum günü kutlamaları ve etkinlikler için de çok farklı konseptler hazırlamaktadır.

Yenilikler

Markamızın yıllar içinde hizmet yelpazesi genişlemiştir. Her yaşa hitap edecek konseptlerimiz ile alışveriş merkezlerinde kaliteli hizmet anlayışımız ile büyümeye ve sürekli yenilenmeye devam ediyoruz. Markamız Soft Play hizmetinin dışında ayrıca 350 m2 den 1.700 m2’lere kadar ulaşan eğlence merkezlerimizde her yaşa hitap eden Oyun ve Eğlence Makineleri, Simülatörler, Video Oyunları, Kiddy rides ve Redemptions Makineleri ile de eğlence hizmetini tamamlamaktadır. Markamız; Ürün Arge anlamında tüm teknolojik yenilikleri takip etmektedir. Tüm uluslararası fuarları katılarak konusunun en iyi üreticileri ile direkt satın almalar yapmaktadır.

Hedefimiz

Marka olarak hedefimiz her yaş grubuna yönelik kaliteli bir eğlence hizmeti vermeyi hedefler. Çocuklarımızın gelişimine ve sosyalleşmesine yardımcı olmak, oyun oynayıp eğlenerek hayarl dünyaları ve gerçek dünyaları arasında gelişmelerine olumlu yönde katkıda bulunmak temel hedeflerimizdendir. Teknolojiyi takip ederek farklı konseptler ile birleştirmeye odaklanan FUNNYDAY gençlerin ve çocukların daha sosyal ve huzurlu olmalarını amaçlar. Odak noktamız ağırlıkla 4-16 yaş arası olmakla beraber, temel hedefimiz ebeveynler ve çocuklarını kalite ve güvenle eğlendirmek; çocuklarımızın ve gençlerimizin bu konudaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak. Yalnızca çocuk veya genç gibi belli yaş gruplarını hedeflemiyoruz. Eğlence merkezlerimizde; 3 yaştan itibaren tüm yaş gruplarına yönelik hatta ebeveynlerin iyi vakit geçirmelerine olanak sağlayan tüm oyun gruplarıyla hizmet veriyoruz.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Tüm Fotoğraflar